Oto Lastikçi

Acil Oto Lastikçi

Seyahatiniz esnasında sürüş kalitenizi olumsuz etkileyecek pek çok etkenle karşı karşıya kalabilirsiniz. Yol üzerinde yabancı ve ya kesici cisim bulunması, yüksek hız, yolların bakımsız olması gibi etkenler sayılabilir. Lastiğiniz bu etkenlerden dolayı çok fazla zarar görebilir. Bu yüzden lastiklerinizin kontrollerini düzenli bir şekilde yaptırmalısınız. Lastiklerinizin kontrollerini rutin bir şekilde yaptırmış bile olsanız bazen bu etkenlerin dışında bile farklı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Böyle sorunlarla karşılaştığınızda sürüş veya duraklama sırasında aracınızın lastiği patlayabilir veya yarılabilir.  Aracınızdan kontrollü bir şekilde indikten sonra ilk yapmanız gereken acil oto lastikçi aramanız olacaktır. Bulduğunuz açık lastikçinin yer ve saat ayrımı yapmayan firma olması önemlidir.

Trafikte seyir halindeyken lastiğiniz patladığında uymanız gereken temel noktalar vardır. İlk olarak mümkün olduğunca sakin olmanız çok önemlidir. Aniden frene basmak ya da direksiyonu patlayan lastiğin yönüne doğru çevirmek sizi risk altına sokacaktır. Lastiğiniz patladığı zaman vitesi düşürerek, yavaş şekilde frene basarak, kontrollü bir şekilde yavaşlamanız gerekmektedir. Direksiyon hakimiyetini kaybetmemek için bu önemli bir koşuldur.  Aracın döndüğü yönün tersine direksiyonu çevirmeyi, arkanızda araç olup olmadığını kontrol etmeyi, sinyal vererek ve güvenli bir yerde  durmamayı unutmamanız sizin için iyi olacaktır. Güvenli yer bulduktan sonra ikaz ve flaşör işaretlerinizi yakmanız gereklidir.

Kontrollü bir şekilde aracınızı durduktan sonra ilk yapmanız gereken oto lastikçi araması yapmanızdır. Mobil Lastik Yol Yardım firması olarak bize ulaştığınızda, bulunduğunuz konuma en kısa sürede intikal etmekteyiz. Mobil lastikçi hizmetimizle araç ve marka fark etmeksizin ihtiyacınız olan tüm lastik sorunlarınıza çözüm bulmaktayız. İstanbu!un hangi bölgesinde olursanız olun, saatin kaç olduğu firmamız için önemli değildir. 7/24 oto lastikçi hizmetimiz ile müşterilerimize hızlı ve güvenilir bir hizmet sunmaktayız. Uzman ve profesyonel ekibimizle sizlere kaliteli ve ekonomik hizmet vermekle beraber istediğiniz an bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Uzun yıllara dayanan tecrübe ve bilgilerimiz ile oto lastik değişimi ve tamiri konusunda sorununuzu en kısa sürede gidermekteyiz. İşinin ehli uzman ekibimiz ile aracınızın lastik tamiri ve ya lastik değişimi konusunda sizlere yardımcı oluyor ve gerekli bilgilendirmeyi yapmaktayız.

Call Now ButtonHemen Ara