Gece Açık Lastikçi

7/24 Gece Açık Lastikçi

İstanbul’un her bölgesine 24 saat açık lastikçi hizmeti veren yol yardım araçlarımız ve uzman ekibimizle en iyi hizmeti sunmaktayız. Firmamızın ilk önceliği müşteri memnuniyetidir. Sizler ister bizi gündüz isterseniz gece arayın 7/24  sizlere hizmet vermek için bulunduğunuz konuma en kısa sürede mobil lastikçi ekibimizi intikal ettirmekteyiz.  Tam donanımlı kapalı kasa araçlarımızla gelerek lastiğiniz ile ilgili tamir, değişim ya da yeni lastik takılması gerekiyorsa, tüm gerekli işlemleri yerinde yapmaktayız. Gece lastiği patladığı için yolda kalan müşterimiz, firmamızın gece açık lastikçi hizmetimizden yararlanabilirler. Bulunduğu bu durumdan dolayı stres ve endişe yaşamamaları için vakit kaybetmeden yanlarına ekibimiz gelerek, yolda kalma durumunuzu ortadan kaldırmaktadır. Dolayısıyla trafikte ki maduriyetiniz biter ve siz güvenli bir şekilde yolculuğunuza devam edersiniz.

İstanbul’da gecenin bir yarısı lastiğiniz patlarsa ne yaparsınız? Hiç şüphesiz ilk yapacağınız elinizde ki imkanlarla yanınızda gerekli araç gereç varsa lastiğinizi yenisiyle değiştirirsiniz. Fakat yedek lastiğiniz yok ise o zaman gerçekten zor bir durumda kalırsınız ve gece açık lastikçi aramaya başlarsınız. İnternetiniz varsa google dan gece açık lastikçi aratarak konumunuza en yakın lastikçiye ulaşırsınız. Mobil Lastik Yol Yardım firmamız sizlere gece gündüz demeden 7/24 gece açık lastik hizmeti vermektedir. Bu sayede lastiğiniz ile ilgili sorununuzu en kısa sürede çözerek yolda kalmazsınız.

Sürücülerin en yakın gece açık lastikçi arayışı genellikle Cumartesi veya Pazar gecesi olmaktadır. Çoğunlukla bu durum neticesiz kalabiliyor. Bu gibi durumlardan kurtulmak için her an Mobil Lastik Yol Yardım firmamızı arayabilirsiniz. Bizler en yakın açık lastikçi olarak işimizi titizlikle yapmaktayız. İstanbul’un hangi bölgesinde olursanız olun, lastiğiniz patladığında mobil lastikçi ekibimize bir telefon kadar yakınsınız. Bizi arayın bulunduğunuz konuma en yakın lastikçi ekimizi gönderelim.

*İstanbul ve çevresinde  7/24 Lastik tamiri ve Değişimi İmkanı

* Seyyar Gezici Lastikçi ekibimiz ile  yerinde tamir ve değişim ve akü takviye imkanı.

* Tarlada, bağda, bahçede, otobanda, mahalle ara sokaklarında nerede olursanız olun bir telefonla hizmet 7/24 ayağınızda.

* Minibüs ,Otobüs, Binek Oto, Pikap, Cip ve Arazi Araçları Lastikleri değiştirilir veya tamir edilir.

Tüm bu hizmetlerden yararlanmak için bizi 7/24 gün ve saat arayabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara