3. Köprü Lastikçi

3. Köprü Açık Lastikçi

Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Asya ve Avrupa kıtalarını iki kez birleştiren, mimari ve özellikleri ile Dünya’nın sayılı köprüleri arasına giren köprülerdendir. 3. Köprü sadece transit karayolu taşımacılığında değil, aynı zamanda raylı sistemlerin üzerinde entegre edildiği bir yapıyla inşaa edilmiştir.

Köprü 4 gidiş ve 4 geliş olmak üzere inşaa edilmiş ve orta kısımda yer alan entegre raylı sistem ile tekerlekli araçların dışında raylı araçlarında kullandığı önemli bir köprü özelliğini taşımaktadır. Ulaştırma Bakanlığı tarafından yapılan son düzenlemeler ile artık otobüs, kamyon gibi çok tekerlekli ve büyük araçların 3. Köprüyü kullanma zorunluluğu getirilmiştir. Bu sayede daha önce kullanılan Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nün de yükü bir nebze azaltılmış oldu.

Özellikle yüksek tonajlı araçların ağırlıklı olarak kullandığı bu yol güzergahında olası bir lastik patlamasında gerek Avrupa gerekse Anadolu yakasından gelebilecek olan bir mobil lastikçi servisimiz  size en kısa zamanda ulaşacaktır. 3. Köprü’nün her iki çıkış bağlantı noktalarında sorun dahi yaşarsanız  her iki yakada 24 saat sizin için bekleyen 3. Köprü Mobil Lastikçi ekibimizi kısa süre içinde yanınıza yönlendiriyoruz. 3. Köprü Acil Lastikçi lazım olduğu zamanlarda ise, size 7/24 hizmet veren ekibimiz telefonun diğer ucunda olacaktır. 3. Köprü lastikçi yol yardım hattını arayarak, destek isteyebilirsiniz..

Bize ulaştığınız andan itibaren en kısa sürede uzman ekiplerimizi tam donanımlı araçlarla konumuza yönlendiriyoruz. Araçlarımızda yedek lastik, bijon, bijon anahtarı, kompresör,  sökme takma aparatları, levye, kriko, hava tabancası, jeneratör gibi gerekli tüm araç gereçler yer almaktadır. Size ulaşan ekibimiz lastiğinizdeki sorunu hızlıca belirleyerek size iletir ve siz onay verdikten sonra gerekli işlemi yapar. Lastiğiniz patlamışsa bunu yerinde lastik değişimi yaparak da gerçekleştirir. Fakat lastik tamiri gerekirse aracınızı  istasyona araç çekici ile getirerek lastik tamirini yapar ve aracınızı size en iyi şekilde teslim ederek, aracınızla güvenli bir şekilde trafiğe çıkmanızı sağlar.

Mobil Lastik Yol Yardım olarak sizlere günün her anında lastik tamiri, lastik değişimi hizmeti sunuyoruz. Çağrı merkezimize günün herhangi saatinde arayarak, 3. Köprü Lastikçi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara