En Yakın Lastikçi

Konumuma En Yakın Lastikçi

Mobil Lastik Yol Yardım alanında profesyonel ve uzman ekipleri ile yol yardım hizmeti veren bir firmadır. İstanbul’un her yerine lastikçi hizmeti vermektedir. Lastik tamiri, sökme, takma veya değişim ile ilgili, işinin ehli ekibimizle lastiklerinizi en kısa sürede tamir ediyor veya değiştiriyoruz.

Uzman ekiplerimiz sayesinde bizi aradıktan sonra vakit kaybetmeden bulunduğunuz konuma mobil servisimizle gelerek, lastikleriniz de yaşadığınız soruna çözüm üretiyoruz. Konumuma En Yakın Lastikçi hizmeti ile nerede olursanız olun lastik sorunlarınız için 7/24 bizi arayabilirsiniz. Dolayısıyla trafikte aracınız kalmaz ve kısa sürede güvenli bir şekilde trafiğe yeniden dönebilirsiniz.

İstanbul’un her hangi bir noktasında lastik patlaması sonucu tamir olması veya değişmesi gereken lastiklerinizin mobil lastikçi hizmetimizle yerinde tamirini ve değişimini yaparak yolculuğunuza devam etmenizi sağlarız.

Bu hizmetimizden otomobil, ticari araçlar olmak üzere tüm araçlar yararlanabilmektedir. Mobil lastikçi hizmetimizle en yakın lastikçi hizmetine ulaşmış olursunuz. Lastiğiniz için gereken tüm aletleri, kapalı kasa tam donanımlı mobil araçlarımızla yanınıza getirmekteyiz. Araçlarımız içerisinde hava kompresörü, değişim tabancaları, anahtarlar, lastik kitleri, yedek stepneler yer almaktadır. Ekibimiz olası her duruma karşı tedbirli ve tam teşekküllü araç gereçle hizmet vermektedir. Araç hareket halinde iken hızlı patlayan veya yarılan lastikler için ekiplerimizden yedek lastik talep edildiğinde ekiplerimiz lastik de getirmektedir.  Bu sayede adres adres dolaşıp yedek lastik aramanıza gerek kalmayacaktır.

Seyahatiniz sırasında lastiğiniz patlayabilir veya yarılabilir. Böyle olumsuz durumlarla karşılaştığınız an sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu belirtmek isteriz. Cep telefonunuzdaki uygulamalardan veya Google’dan En Yakın Lastikçi yazarak arama yapmanız yeterli olacaktır. En kısa sürede tam donanımlı mobil ekibimizle tamir olması gereken lastiklerinizin tamirini veya değişimini yapmak için yanınıza intikal ediyoruz. Mobil Lastik Yol Yardım firması olarak bizler, hem hızlı hem de ekonomik hizmet vermek için yapmış olduğumuz planlamalar çerçevesinde hareket etmekteyiz.

İstanbul Avrupa Yakası ve İstanbul Anadolu Yakasında hizmet sunan firmamız, Mobil lastikçi hizmeti ile müşterilerine daha hızlı hizmet almalarını sağlamaktadır. En Yakın Lastikçi hizmetimiz için bizi 7/24 saat arayabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara