7/24 Lastikçi

7/24 Açık Lastikçi

Yolculuğunuz esnasında sürüş kalitenizi etkileyecek pek çok etkenle karşılaşabilirsiniz. Yolların bakımsız olması, yüksek hız, kesici ve yabancı cisimlerin yol üzerinde bulunması, çukurların yer alması gibi etkenler sayılabilir. Aracınız ile yol arasında temasınızı sağlayan lastikler bu etkenlerden çok fazla zarar görebilir. Lastiklerinizin rutin kontrollerini yaptırmadığınız zaman bu etkenler dışında yeni sorunlarla da karşılaşabilirsiniz. Bu sorunlar ile karşılaştığınızda sürüş veya duraklama sırasında aracınızın lastiği patlayacaktır. Böyle bir sorunla karşı karşıya kaldığınızda ilk yapmanız gereken acil 7/24 lastikçi aramaları yapmanız olacaktır. Mobil lastikçi veya açık lastikçi aradığınızda önemli olan yer ve saat ayrımı yapmayan lastikçi bulmaktır.  Acil lastikçi aradığınızda Mobil Lastik Yol Yardım firmasından destek alabilirsiniz.

Tüm otomobil ve diğer araçlar için güvenilir marka ve modelleri ile işinde  tecrübeli, uzman ve pratik ve çözüm odaklı ekiplerimiz, bizi aradığınız andan itibaren en kısa sürede yanınızda olmaktadır. İstanbul’un her bölgesinde profesyonel kadromuz ile lastiğiniz ile ilgili yaşadığınız sorunları yerinde ve zamanında uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti ile sağlamaktayız.

İstanbul’un her yerinde uzman kadromuz ile lastik değişimi, lastik tamiri, akü takviyesi olmak üzere lastikle ilgili karşılaştığınız tüm sorunlara çözüm bulmaktayız. Hizmetlerimizi yerinde ve en kısa sürede yaparak tam destek ve uygun fiyatla müşteri memnuniyeti sunmaktayız. 7/24 Lastikçi olası bir arıza durumunda mobil lastikçi hizmeti sayesinde aracınızın lastiğinin tamire ihtiyacı olduğunda ekibimiz hiç vakit kaybetmeden size ulaşır ve arızanızı kaldığınız bölgede tamir eder.

Mobil Lastik Yol Yardım sizlere İstanbul’da lastik yol yardım hizmeti sunan ve 7/24 lastikçi aramanız gereken durumlarda bile kurtarıcınız olmaya devam etmektedir. Acil durumlarda ekiplerimiz tam donanımlı araçlar ile yanınıza gelerek lastiğinizde ki problemi tespit ederek, sizi trafiğe güvenli bir şekilde çıkmanızı sağlar. Lastiğiniz için gereken tüm aletleri, kapalı kasa tam donanımlı mobil araçlarımızla yanınıza getirmekteyiz. Araçlarımız içerisinde hava kompresörü, değişim tabancaları, anahtarlar, lastik kitleri, yedek stepneler yer almaktadır. Olası farklı sorunlara karşı da tedbirli davranmaktayız.

Bizler 7/24 Lastikçi olarak hizmetinizdeyiz ve  İstanbul’un tüm semtlerine de hizmet vermekteyiz.

Call Now ButtonHemen Ara