2. Köprü Lastikçi

7/24 Açık 2. Köprü Lastikçi

2. Köprünün üstünden geçerken lastiğiniz mi patladı veya delindi mi? Lastiğiniz jantlarından ayrılmış halde mi veya havası mı inmiş? Bunun için üzülmenize gerek yok! En kısa sürede size hizmet verecek 2. Köprü Lastikçi yol yardım ekibi var.

Mobil lastik yol yardim ekibi olarak, en kısa sürede konumunuza gelir ve yerinde lastik değişiminizi en kısa sürede yaparız. Fakat, lastiğinizin tamir edilmesi gerekir ise lastiğinizi tamir etmek için aracınızı istasyonumuza götürebilir ve en kısa zamanda tamiratını gerçekleştiririz.

Trafikte olduğunuz zaman lastiğinizin patlaması en sıkıntılı durumlardan biri. Birdenbire patlayan lastikler, kazaya neden olabilmektedir. Bu gibi durumların yaşanmaması için lastik bakımlarını sık sık düzenli bir şekilde yaptırılması gerekmektedir. Ancak, bazen kontrollerini yaptırmış bile olsanız, ne yazık ki istenmeyen durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Özellikle kadın sürücüleri en çok korkutan durumlardan biri seyir halindeyken lastik patlamasıdır. Trafikte, lastik değişimi konusunda kadın sürücüler çaresiz kalabilmektedirler. 2.Köprü Lastikçi olarak kıymetli kadınlarımız  ilk önceliğimizdir. 2. Köprü yada civarında herhangi bir lastikleriyle ilgili problem yaşayan kadınlarımıza hızlı bir şekilde hizmet veren firmamız, uygun fiyat garantisi ile tüm müşterilerin memnuniyetini sağlamaktadır.

Profesyonel çalışan ekibimiz sayesinde İstanbul trafiğinde oluşacak olumsuzluklara karşı alternatif çözümler üreterek, yol kenarında kısa sürede işlemlerinizi yapar ve aracınızla trafiğe güvenli şekilde çıkmanızı sağlar. 2. Köprü Lastikçi İstanbul’un pek çok noktasında sizlere hizmet vermektedir.  Araç  marka fark etmeksizin özelliği ne olursa olsun tüm lastik modellerinin ve çeşitlerinde oluşan lastik patlaklarına 7/24 saat açık 2. Köprü Lastikçi tamir ve servis hizmetleri mevcuttur. Lastik değişimi hizmetimiz ile işinde uzman ve denetlenen lastikçilerimiz sayesinde yolunuza güvenli bir şekilde devam edebilirsiniz.

2. Köprü Lastikçi yol yardım ekibimize çağrı bıraktığınız andan itibaren size en yakın ekibi belirleyerek, bulunduğunuz konuma yönlendirilir. Hızlı bir şekilde sizin yanınıza gelen ekibimiz sorunu yerinde tespit eder ve yapılacaklar hakkında sizi bilgilendirir. Verilen bilgiler doğrultusunda onayınız alınarak, gerekli işlemler noksansız bir şekilde yapılarak size teslim edilir.

Siz de 2.Köprü üzerinde lastiğinizle ilgili bir problem yaşarsanız hemen 2.Köprü Lastik Yol Yardım ekibimizi arayın! En kısa sürede probleminizi çözelim.

Call Now ButtonHemen Ara