İstanbul Lastikçi

Acil İstanbul Lastikçi

Mobil Lastik Yol Yardım İstanbul ve çevresinde 7/24 lastik değişimi ve tamiri yapan köklü ve kurumsal bir firmadır. Araç sahibi olan herkes hayatında en az bir kere lastikten dolayı problem yaşamıştır. Böyle bir durum başımıza geldiğinde ister istemez panikler ve stres yaşarız. İstanbul gibi Metropol bir şehrin en büyük sorunlarından biri hiç şüphesiz trafiktir. Trafikte lastikle ilgili problem yaşadığınızda trafik tıkanacak ve diğer araçların korna sesine, insanların öfkeli bakışlarına maruz kalır ve stres yaşarsınız. Bu gibi durumlarda ilk önce sakinliğinizi korumalı ve lastiğiniz ile ilgili sorunu çözecek işini bilen İstanbul Lastikçi firmamızdan destek alabilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa sürede yanınıza gelerek, trafik akışının güvenli ve düzenli olması için size profesyonel bir hizmet verecektir.

İstanbul Lastikçi, trafikte lastiğiniz patladığında, tamiri ya da yeni bir lastik gerektiğinde 7/24 hizmetinizdedir. Bu gibi durumlarla karşılaştığınızda, ilk yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek aracınızı güvenli bir noktaya çekerek, trafiğin rahatlamasını sağlamanız gerekmektedir. Ayrıca 150 metre mesafeye reflektörü yerleştirmeniz gerekmektedir. Kendinizi ve aracınızı emniyete aldıktan sonra Mobil Lastikçi ekimizi beklemelisiniz. Mobil gezici araçları bir lastikçi de olması gereken tüm ekipmanlara sahip olması nedeni ile anında sorununuza çözüm oluşturmaktadır. Acil yol yardım ekibi konumunuza geldiğinde öncelikle lastiğin havasını kontrol edecektir. Sonrasında lastik patlamış mı? patlamışsa tamir edilebilir mi? bu gibi sorulara netlik kazandıracak sorunla ilgili rapor verecektir. Yapılacak işlemleri onaylamanızın ardından uzman ekibimiz gerekli işlemleri yaparak, sizin trafiğe güvenli bir şekilde devam etmenizi sağlayacaktır.

Fakat bazen lastik yerinde tamir edilemeyecek kadar kötü durumda olduğu zamanlarda ise çekici yardımı ile en yakın servise götürülerek gerekli işlemler yapılmaktadır. Sizi zorlayacak bu gibi durumlarla karşılaştığınızda hemen Mobil Lastik Yol Yardım ile iletişime geçip, işinin ehli uzman personellerimizden hızlı ve pratik bir şekilde yardım alabilirsiniz. İstanbul Lastikçi denildiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olan Mobil Lastik Yol Yardım kaliteli ve ekonomik olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektir.

7 gün 24 saat bizimle iletişime geçerek yol yardım hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Mobil Lastik Yol Yardım olarak bizlerin önceliği kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini sağlamaktır. .

Call Now ButtonHemen Ara