Konumuma En Yakın Lastikçi

7/24 Konumuma En Yakın Lastikçi

Alanında uzman ve profesyonel ekipler ile çalışan Mobil Lastik Yol Yardım, köklü ve kurumsal bir firmadır. İstanbul’un her bölgesine lastikçi hizmeti veren firmamız, lastik tamiri, lastik değişimi, lastik sökme ve takma ile ilgili tüm işlemleri uzman ekibimizle en kısa sürede değiştiriyor ya da tamirini gerçekleştiriyoruz.

Konumuma en yakın lastikçi hizmetimiz sayesinde, bizimle iletişime geçtikten sonra en kısa sürede bulunduğunuz konuma mobil servisimizle gelerek, lastiğinizle ya da lastiklerinizle yaşadığınız problemi çözmekteyiz. 7/24 nerede olursanız olun, lastiğinizle ilgili bir sorun yaşarsanız mobil lastikçi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu sayede trafikte aracınız kalmaz ve en kısa sürede trafiğe güvenli bir şekilde dönersiniz.

İstanbul’un her hangi bir bölgesinde lastiğinizin patlamasından dolayı lastiğinizin değişmesi ya da tamir edilmesi gereken durumlarda konumuma en yakın lastikçi hizmetimizle yerinde lastiğinizin değişimini yapar, tamir edilebilecek durumdaysa yerinde tamir ederiz. Tamir edilemeyecek durumlarda ise çekici yardımı ile aracınız en yakın servise götürülerek lastiğiniz tamir edilerek yolculuğunuza güvenli bir şekilde devam etmenizi sağlarız.

Aracınız ister ticari olsun ister otomobil olsun bu hizmetimizden tüm araçlar yararlanabilmektedir. Mobil Lastikçi hizmetimizle konumuma en yakın lastikçi hizmetine ulaşmış olursunuz. Kapalı kasa tam donanımlı araçlarımızla lastiğiniz için gereken tüm aletleri yanımızda getirmekteyiz. Araçlarımızın içerisinde lastik kitleri, yedek stepneler, değişim tabancaları, anahtarlar, hava kompresörü bulunmaktadır. Uzman ekimiz lastiğinizde ki sorunla ilgili her olasılığı düşünerek tam teşekküllü aletlerle hizmet sunmaktadır.

Yolculuğunuz sırasında lastiğiniz yarılabilir ya da patlayabilir. Bu gibi olumsuz durumlarla karşılaştığınızda sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu belirtmek isteriz. Google’dan en yakın lastikçi yazarak arama yaptığınızda bize ulaşabilirsiniz. Bize ulaştıktan sonra, tam donanımlı mobil ekibimizle en kısa sürede, lastiklerinizin değişimini ya da tamirini yapmak için yanınıza intikal etmekteyiz. Hem hızlı hem de ekonomik hizmet veren Mobil Lastik Yol Yardım firmamız, yapmış olduğu planlarlar çerçevesinde hareket etmektedir.

İstanbul’un hem Anadolu Yakası hem de Avrupa Yakasında hizmet sunan firmamız, 7/24 acil lastikçi hizmeti ile müşterilerine daha profesyonel bir hizmet almalarını sağlamaktadır.

Call Now ButtonHemen Ara