Akü Takviye

7/24 Akü Takviye

Trafikte aracımızla ilgili yaşadığımız sorunlardan biri de hiç şüphesiz akünün bitmesidir. Özellikle kış aylarında akü sorunlarına daha sık rastlanmaktadır. Soğuk havalarda araç içi ısıtıcının pek çok yerde kullanılması ve havanın soğukluğundan dolayı akü dinamosunun etkilenmesi aküyü daha fazla çalıştırdığından akünün bitimine neden olabilir.  Ya da araç park halindeyken aracın içindeki ışığın açık kalması, farların açık kalması, havalandırmanın açık kalması ve bunun gibi durumlardan dolayı akünüz bitebilir. Bu gibi problemler yaşamamak için akü bakımının sık sık yapılması gerekmektedir. En sık yapılan hatalardan biri araç park edildikten sonra elektrik harcayacak tüm fonksiyonların kapatılmamasıdır. Bunlara dikkat ettiğiniz halde yine de akünüz bitiyorsa akünüzün eskimesinden kaynaklı sorunlar olabilmektedir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda, akü takviye işlemi ya da akünün yenilenmesi gerçekleştirilerek sorun çözüme kavuşturulur.

Yolculuk esnasında ya da aracınızı çalıştırdığınızda aküden kaynaklı problemler için yapılması gereken ilk iş, yol yardım hizmetine başvurmaktır. Mobil Lastik Yol Yardım firması olarak 7/24 size akü takviye hizmeti sunmaktayız.

Bizimle iletişimle geçtikten sonra, uzman ekibimiz kısa süre içerisinde konumunuza gelerek, ilk iş olarak araç arızasının aküden kaynaklanıp kaynaklanmadığını tespit etmekle işe başlayacaktır. Aracın elektrik akımı ile çalışan fonksiyonlarının çalışmaması, marş basmaması, kapılarının açılmaması gibi problemlerin aküden kaynaklı olması yüksektir. Bunun için akü takviyesi şarttır. Yalnız bu işlemi asla bilgisi olmayan kişilere yaptırmayınız. Yapıldığı takdirde problem çözülmeyeceği gibi farklı sorunlarla da karşılaşabilirsiniz. Her akünün voltaj miktarı farkı olduğundan akü takviyesi işini bilen uzman ekiplerce yapılması aracınız için daha sağlıklı olacaktır. Firmamızla iletişime geçerek bu işlemin yapılması için istekte bulunabilirsiniz.

Yolculuğunuz esnasında akü bitmesi ya da akü arızalanması gibi durumla karşılaştığınızda, firmamızdan akü takviyesi hizmeti için 7/24 destek alabilirsiniz. Hızlı bir şekilde bulunduğunuz konuma gelerek akünüze şarj ve elektrik takviyesi yaparak trafiğe sağlıklı bir şekilde dönmenizi sağlamaktayız.  Sahada profesyonel ekiplerimizle her zaman yardım etmekten gurur duymaktayız.  Akü takviyesi yapıldıktan sonra akünüzün genel durumuna bakarak eğer ki onarım ve bakım gerektirecek bir durum var ise sizi en yakın bakım noktasına ulaştırmaktayız.

Call Now ButtonHemen Ara