Seyyar Lastikçi

7/24 Açık Seyyar Lastikçi

Trafikte en çok karşılaşılan kazaların nedeni lastik patlamasından kaynaklı olanlardır.  Bu gibi olumsuz durumlarla karşılaşmamak için lastik kontrollerinin düzenli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Lastiklerin yer tutuculuk özelliğini kalmamış olması ya da diş aralığı azalmış olan lastiklerin değiştirilmesi hayati açıdan çok önem arz etmektedir. Yılda bir kez yapılacak araç bakımları ile birlikte uzun yola çıkacak sürücülerin rutin muayeneleri dışında da araç bakımını yaptırması çok önemlidir. Özellikle sabah iş trafiği zamanlarında ana yol ve kavşaklarda meydana gelen araç arızaları araç sürücülerine zor zamanlar yaşatmaktadır. Böyle durumlarda işini bilen uzman ekiplere sahip Mobil Lastik Yol Yardım firmamızın seyyar lastikçi hizmetinden destek alabilirsiniz.

Profesyonel yol  yardım firmaları arasında yer almakta olan firmamız bu konuda kendini sürekli geliştirmektedir. Yolda kalmış olan araçları seyyar lastikçi hizmetimiz sayesinde bize ulaştıktan kısa bir süre içinde konumlarına  tam donanımlı kapalı araçlarla giderek, lastiklerinde karşılaştıkları sorunlara çözüm sağlamaktadırlar. Mobil Lastik Yol Yardım firması olarak ilk önceliğimiz hızlı olmaktır. Olay yerine en hızlı şekilde ulaşmak, trafikte yoğunluğun yaşanmaması açısından çok önemlidir. Özellikle sabah saatlerinde okula, işine giden kişiler için trafikte araç kazasının olması can sıkıcı bir durumdur. Bundan dolayı trafiğin normal akışının sağlanması için arızalanan aracın ana yoldan çekilerek, güvenli bir alana çekilmesi gerekmektedir. Güvenli alana çekildikten sonra ilk yapmanız gereken bir yol  yardım firmasını aramak olmalıdır. Firmamıza ulaştıktan sonra profesyonel ekibimiz lastiklerinizi kontrol eder, yerinizden kımıldamadan yol kenarında 7/24 seyyar lastikçi hizmetimizle, eğer yerinde değiştirilmesi ya da tamiri mümkünse işlemlerinizi kısa süre içerisinde yaparız . Eğer yerinde bu işlemlerin yapılması uzun süre alacaksa o zaman çekici hizmetimiz ile aracınız en yakın istasyona götürülerek tamir edilir ve güvenli bir şekilde trafiğe çıkmanız sağlanır.

Mobil Lastik Yol Yardım sizlere İstanbul’un her bölgesinde hizmet sunmaktadır. Araç ve marka fark etmeksizin tüm lastik çeşitlerinde ve modellerinde oluşan lastik patlaklarına 7/24 açık lastikçi servis ve tamir hizmeti vermekteyiz. Lastiğiniz ile ilgili bir sorun yaşadığınızda 7/24 gün ve saat bize ulaşarak destek alabilirsiniz.

.

Call Now ButtonHemen Ara