Akü Yardım

7/24 Akü Yardım

Araçların sık sık ihtiyaç duyduğu akü takviye hizmeti, araçların sürekli yaşayabileceği eksikliklerden biridir. Araç sorunları arasında, akü kaynaklı sorunlar en basit çözülen sorunlardan biridir. Düzgün akü takviyesi yapılmadığı takdirde araçların çalışması mümkün değildir. Akü sorunlarının bazısı, aküsü dolu bir araçla giderebilirken, bazı durumlarda ise akü takviyesi farklı metotlarla yapılmaktadır. Bu gibi durumlarla karşılaştığınızda akü yardım hizmetimizle bizden destek alabilirsiniz.

Peki aracınızın akü sorunu olduğunu nasıl anlarsınız?  Aküsü biten aracın durumunu anlamak için, kontağa basarak, aracın sesinin çıkıp, çıkmadığını kontrol edebilirsiniz. Aracın marşına bastıktan sonra, aracın çalışmaması  genellikle akünün bittiğinin göstergesidir. Aracınızı çalıştırma esnasında, aracınızdan hiç ses gelmemesi durumunda akü sorunu olduğunu düşünüyorsanız Mobil Lastik Yol Yardım firmamız üzerinden akü yardım hizmetimizden yararlanarak akü takviyesi talep edebilirsiniz. Bize ulaştıktan sonra akü takviyesi için ekibimiz gerekli aletlerle en kısa sürede konumunuza gelmektedir. Yanınıza gelen ekibimiz, aracın sorunu zor veya basit olsa dahi tespit ederek, doğru bir şekilde probleminizi giderir.

İstanbul’un hangi bölgesinde olursanız olun akünün bitmesi ya da aracınızın çalışmaması durumunda yol yardım için 7/24 firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Uzman ekibimiz akünüzün bitmesi durumunda, yeni akü ile değiştirerek sizin yolculuğunuza devam etmenizi sağlamaktadır.

Mobil Lastik Yol Yardım firması olarak, aracınıza akü yardım hizmeti gerektiğinde, sizlere eğitimli uzman kadromuzla ve en doğru ekipmanlarla destek olmakta ve profesyonel bir hizmet vermekteyiz. Rakiplerimiz arasında almış olduğumuz müşteri memnuniyeti ve verdiğimiz profesyonel destekle İstanbul’un en iyi akü yardım hizmetleri arasına girmekteyiz.

Aracınızın çalışmaması veya aküsünün bitmesi durumunda ekibimiz aracın çalışır hale gelmesi için hızlıca çözüm üreterek sorununuzu gidermektedir. Bazen aracın bozulması aküden kaynaklı değildir. Bu yüzden daha fazla masraf etmemek için  firmamızdan uygun fiyatlı yol yardım desteği alabilirsiniz.

Akü sorunları, tamir ya da oto çekici hizmeti almak isterseniz bize 7/24 ulaşarak hizmet alabilirsiniz. Böylece yolda kalmadan kısa sürede yolculuğunuza devam edebilirsiniz. Yolculuk esnasında yaşadığınız olumsuzlukları azaltmak adına, 7/24 açık yol yardım olarak sizlere destek vermeye hazırız.

.

Call Now ButtonHemen Ara