Lastik Tamircisi

7/24 Açık Lastik Tamircisi

Lastik Tamircisi olarak faaliyet gösteren Mobil Lastik Yol Yardım olarak bizler, trafikte seyrederken lastiği delinen, lastiği patlayan, ya da lastiği inen araçlara İstanbul’un her bölgesinde 7/24 hizmet veren köklü ve kurumsal bir firmadır.

Her araç sahibinin trafikte başına gelebilecek en çok rastlanan sıkıntılardan biri, malum lastiği ile ilgilidir. Böyle durumlarda sürücüler panikle ne yapacağını bilemez. Yaşadığınız bu sıkıntılı durum, trafikteki yoğunluğunda artması ile diğer sürücülerin öfkeli bakışlarına ve korna seslerine maruz kalmanıza sebep olur. Bu gibi olumsuz durumlarla karşılaştığınızda hiç vakit kaybetmeden işinin ehli ve uzman bir ekiple çalışan lastik tamircisi ile iletişime geçmeli ve  lastiğinizde ki sorunu kısaca belirtmelisiniz. Bulunduğunuz konuma ulaşacak ekibi beklerken aracınızı trafiğin akışını bozmayacak şekilde bir alana çekmeli ve aracınızın reflektörünü en az 150 metre mesafede bir alana yerleştirmelisiniz. Böylece hem aracınız hem de kendiniz güvenli bir alanda  bulunmuş olursunuz.

Mobil Lastik Yol Yardım olarak bizlere ulaştığınız andan itibaren uzman ekibimizi size en kısa sürede yanınızda olacak şekilde yönlendirmekteyiz. Tam donanımlı ve kapalı kasa araçlarla yanınıza gelen ekibimiz, aracınızın lastiğini kontrol eder ve yapacağı işlem için çalışmalara başlar. Kısa süre içerisinde aracınızın lastiğinin tamirini yada değişimini sağlayıp, gerekli kontrolleri yaptıktan sonra güvenli bir şekilde trafiğe dönmenizi sağlar.

Mobil Lastik Yol Yardım olarak bizler, aracınızın markası ve modeli ne olursa olsun lastiğini kolaylıkla bulabilmekteyiz. Birden fazla lastiğiniz ile ilgili problem yaşadığınızda çekici yardımı ile en yakın istasyona götürerek problemi çözer ve aracınızı güvenli bir şekilde size teslim etmekteyiz. Alanında uzman personeller ile güvenli lastik değişiminin tek adresi Mobil Lastik Yol Yardım’dır.

Lastik Tamircisi hizmetimiz ile sizlere profesyonel, ekonomik ve kaliteli hizmeti 7 gün 24 saat bizlere ulaşarak alabilirsiniz. Firmamız “acil lastik” “lastik patladı yardım” çağrılarınıza anında yanıt vermektedir. Yedek lastiğinizi kendiniz takmaya çalışırken ciddi bir zaman kaybı yaşamamak ve uzunca trafik oluşmasına neden olmamak için hemen irtibata geçiniz. Böylece kısa zaman içerisinde lastiğiniz değiştirilir ve yolunuza kaldığınız yerden güvenli bir şekilde devam edebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara