7/24 Açık Lastikçi

7/24 Lastikçi

Trafikte sürüş kalitenizi etkileyebilecek bir çok etkenle karşılaşabilirsiniz.  Yabancı  ve kesici cisimlerin yol üzerinde kalması, yüksek hız, yolların bakımsız olması, çukurların yer alması gibi etkenler sayılabilir.  Lastikleriniz bu olumsuz etkenlerden dolayı çok fazla zarar görebilir. Bu etkenler dışında lastiklerinizin düzenli bakımını yaptırmadığınız zamanda yeni problemlerle karşılaşabilirsiniz. Bu gibi sorunlarla karşılaştığınızda sürüş ya da duraklama esnasında aracınızın lastiği patlayacaktır. Böyle bir durum  yaşadığınızda, ilk yapmanız gereken 7/24 açık lastikçi arama yapmanız olacaktır. Açık Lastikçi aradığınızda aradığınız firmanın konum ve saat ayrımı yapmayan lastikçi olmasına dikkat etmelisiniz.  Mobil Lastik Yol Yardım firması olarak bizler, tüm araçlarda marka ve model farketmeksizin 7/24 sizlerin hizmetinizdeyiz.

İşinde  tecrübeli, uzman ve pratik ve çözüm odaklı ekiplerimiz, bize ulaştığınız andan itibaren hızlı bir şekilde yanınızda olmaktadır. Acil durumlarda ekiplerimiz tam donanımlı araçlar ile yanınıza gelerek lastiğiniz ile ilgili sorunu tespit ederek, sizin yolculuğunuza güvenli bir şekilde devam etmenizi sağlar. Lastiğiniz için gereken tüm aletleri, kapalı kasa tam donanımlı mobil araçlarımızla yanınıza getirmekteyiz. Araçlarımız içerisinde hava kompresörü, değişim tabancaları, anahtarlar, lastik kitleri, yedek stepneler yer almaktadır. Araç hareket halinde iken hızlı patlayan veya yarılan lastikler için ekiplerimizden yedek lastik talep edildiğinde ekiplerimiz lastik de getirmektedir.  Bu sayede adres adres dolaşıp yedek lastik aramanıza gerek kalmayacaktır.

Yolculuğunuz esnasında lastiğinizr yarılabilir ya da patlayabilir. Bu gibi durumlarla karşılaştığınızda sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu belirtmek isteriz. Cep telefonunuzdaki uygulamalardan ya da  Google’dan 7/24 Açık Lastikçi yazarak arama yapmanız yeterlidir. En kısa zamanda tam donanımlı mobil ekibimizle tamir olması gereken lastiklerinizin tamirini ya da değişimini yapmak için yanınıza intikal etmekteyiz. Mobil Lastik Yol Yardım firması olarak bizler, hem ekonomik hem de hızlı hizmet vermek için yapmış olduğumuz planlamalar çerçevesinde hareket etmekteyiz.

İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa Yakasında hizmet veren firmamız, 7/24 Açık Lastikçi hizmeti ile müşterilerine daha hızlı ve profesyonel bir hizmet almalarını sağlamaktadır. Acil Lastikçi hizmetimiz için bizi 7/24 saat arayabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara