Şişli Lastikçi

Şişli 7/24 Açık Lastikçi

Şişli Lastikçi

Şişli Lastikçi; Şişli ve çevresinde 7 gün 24 saat lastik tamiri ve lastik değişimi yapan kurumsal ve köklü bir firmadır. Araç sahibi kişilerin her daim başına gelebilecek olan lastiğin patlaması yada inmesi kişileri yoğun stres ve panik haline sokmaktadır. İstanbul gibi trafiğin oldukça yoğun olduğu büyük şehirlerde herhangi bir araçta sorunun meydana gelmesi o yolu kullanan diğer araçların uzunca trafik oluşturmasına sebep olmaktadır. Trafiğin durması diğer sürücülerin öfkelenmesine ve sinirlenmesine en büyük nedendir. Öfke durumunda sürücüler sürekli kornaya basarak aracı bozulmuş kişiye psikolojik baskı yaparlar. Bu durumla karşı karşıya gelen sürücü daha da panik olacağı için ne yapacağını bilse dahi unutabilir. Kişi lastik değişimini biliyor dahi olsa bu stres ile tahmin ettiğinden daha fazla zaman harcayabilir. Bu sebeple Şişli Lastikçi gibi mobil gezici ile irtibata geçerek sorunun kısa süre içerisinde çözülmesini sağlamak gerekir.

Siz de trafiğin ortasında böyle bir şey başınıza gelirse kesinlikle panik ve stres yapmadan hemen Mobil Lastik Yol Yardım ile irtibata geçiniz. Mobil Lastik Yol Yardım ekibi ile irtibata geçmeden önce aracınızı trafiğin akışını bozmayacak yolun kenarında bir alana almanız gerekir. Aynı zamanda aracınızdaki reflektörü 150 metre mesafede bir alana yerleştirerek hem kendiniz hemde aracınız için güvenli bir alan oluşturmalısınız. Şişli Lastikçi ile irtibata geçtiğinizde bulunduğunuz yerin konumunu ve yedek lastiğinizin olup olmadığını belirtirseniz lastikçi ekibi kısa süre içerisinde bulunduğunuz konuma ulaşım sağlayarak lastiğinizi inceler. Gerek tamiri gerekse de değişimi gerçekleştirir. Lastik yol yardım ekibi yerinde lastik tamiri yada değişimini yaparak yolunuza kaldığınız yerden devam etmenizi sağlar. Eğer aracınızın birden fazla lastiğinde sorun var ise yol yardım ekibi aracınızı çekici yardımı ile en yakın servise götürerek lastiklerdeki sorunun ortadan kalkmasını ve yolunuza devam etmenizi sağlar.

Lastik yol yardım hizmetinde sektörünün lideri olması ile bir çok kişinin yolda kalmasının önüne geçen Mobil Lastik Yol Yardım’a 7 gün 24 saat İstanbul’un her neresinde olursanız olun kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgi ve lastik yol yardım için hemen iletişime geçiniz.

Call Now ButtonHemen Ara