Silivri Lastikçi

Silivri 7/24 Açık Lastikçi

Silivri Lastikçi

Silivri Lastikçi; Silivri ve çevresinde lastiği patlayan yada lastiğinin havası inen araç sahiplerine 7 gün 24 saat hizmet veren köklü bir firmadır. Trafiğin ortasında seyir halinde ilerlerken aniden lastikte oluşan arızaların trafik akışı bozması ve kişilerin mağdur olması durumuna karşın kurulmuş olan Silivri Lastikçi; müşteri memnuniyetini sağlamayı ve kişilerin güvenli bir şekilde yollarına devam etmesini kendine hedef olarak belirlemiştir.

Aracınızla yolda seyir halindeyken lastiğinizde oluşan en ufak bir sorun dahi sizlerin sıkıntılı ve stresli saatler geçirmenize sebep olabilir. Bir de diğer sürücülerin sürekli kornaya basması, öfkeli bakışları daha panik yapmanıza sebep olur. Eğer aracınızda yedek lastiğiniz var ve lastikle ilgili sorunu kendiniz çözme eyleminde bulunursanız tahmin ettiğinizden daha fazla zaman alacak ve trafik akışını da durdurmuş olacaksınız. Bu gibi durumda hemen Mobil Lastik Yol Yardım ekibi ile irtibata geçmeli ve bulunduğunuz konumu bildirmelisiniz. Mobil Lastik Yol Yardım ekibini beklerken aracınızı trafiğin akışını bozmayacak bir alana çekmelisiniz. Aynı zamanda aracınızdaki reflektörü 150 metre mesafedeki bir alana yerleştirmelisiniz. Bu sayede hem kendinizi hemde aracınızı güvenli alana almış olursunuz. Bulunduğunuz konumu ekip ile paylaştığınızda en kısa süre içerisinde ulaşım sağlayacak olan Mobil Lastik Yok Yardım ekibi araç lastiklerinizi kontrol edecek ve yapılacak işleme karar verecektir. Lastikte gerekse değişim gerekse tamir işlemlerini yaparak kontrollerini gerçekleştirecektir. Eğer birden fazla lastikte sorun var ise mobil çekici araçları ile en yakın servise götürerek tamir işlemini gerçekleştirerek aracınızı teslim edecektir. Bu sayede sizde zaman kaybetmeden, trafiğin akışını bozmadan yolunuza kaldığınız yerden güvenli bir şekilde devam edebileceksiniz.

Silivri Lastikçi ile Silivri’nin her neresinde olursanız olun hemen iletişime geçerek konumunuzu bildirmeniz yeterli olacaktır. 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermesi ile gece gündüz farketmeksizin hizmet alabilmeniz de mümkündür. Güvenilir, profesyonel ve ekonomik hizmet alabileceğiniz, sektörünün lideri Mobil Lastik Yol Yardım bir telefon kadar yakınınızdadır.

Call Now ButtonHemen Ara