Mobil Lastik Yol Yardım

7/24 Açık Mobil Lastik Yol Yardım

Mobil Lastik Yol Yardım; İstanbul’un tüm ilçelerine lastik değişimi, lastik tamiri ve akü yol yardım hizmetleri veren köklü ve kurumsal bir firmadır. Vermiş olduğu hizmetlerde müşterilerinin memnuniyetini kendisine hedef olarak belirlemiş ve doğrultuda çalışmaya özen göstermektedir. Kaliteli ve hızlı hizmetleri ekonomik fiyatlarla sunması, müşteriler tarafından en çok tercih edilen firma olmasını sağlamaktadır. 

Trafiğin ortasında aniden gelişen lastikteki sorunlar ( havasının inmesi, delinmesi, patlaması, yarılması, vb ) can sıkıcı anların yaşanmasına sebep olurken trafiğin akışını da bozmaktadır. Bu gibi durumlarda; hem trafiğin akışının düzenli olması hem de  araç lastiğinde sorun olan kişinin yoluna kaldığı yerden devam edebilmesi için Mobil Lastik Yol Yardım “en yakın lastikçi”, “lastik tamircisi”, “akü yol yardım” gibi bir çok hizmeti yerinde vermektedir. 

Sektörünün lideri Mobil Lastik Yol Yardım; İstanbul’un tüm ilçelerinde ve çevre yollarında 7 gün 24 saat boyunca bir telefon kadar yakınınızdadır. Bir oto servisinde olması gereken tüm ekipmanları mobil gezici araçlarında bulundurması sayesinde kolaylıkla yerinde lastik değişimi yapmaktadır. Eğer aracın birden fazla lastiğinde problem var ise çekici yardımı ile en yakın servise götürerek lastik değişimini yada lastiğin onarılmasını yapmaktadır. Bu sayede araç sahibi zaman kaybetmeden yoluna kaldığı yerden güvenli bir şekilde devam edebilmektedir. 

Her marka ve model araca uygun lastikleri kolaylıkla temin edebilmesi, kısa süre içerisinde değiştirmesi ve kontrolleri yapması sayesinde sektörünün lideri olmayı başarmıştır. Alanında uzman personelleri, tam donanımlı mobil gezici araçları ile yolda kalma problemine karşı her daim hazırlıklıdır. 

Her geçen gün trafiğin ortasında gelişen lastik sorunlarına karşı sizde hemen Mobil Lastik Yol Yardım ile iletişime geçerek lastik onarımı, değişimi yada tamirini talep edebilirsiniz. Ekonomik ve kaliteli bir hizmet alabilmek için 7 gün 24 saat ulaşabilir ve bulunduğunuz konumu paylaşabilirsiniz. Lastik yol yardım ekibini beklerken; aracınızı trafiğin akışını bozmayacak şekilde yolun kenarına park etmeli ve aracınızdaki reflektörü 150 metre mesafede bir alana yerleştirerek kendiniz ve aracınız için güvenli bir alan oluşturmayı unutmayın.

Call Now ButtonHemen Ara