Kuzey Çevre Otoyolu Lastikçi

7/24 Açık Kuzey Çevre Otoyolu Lastikçi

Kuzey Çevre Otoyolu Lastikçi; İstanbul’un her semtinde hizmet veren köklü ve kurumsal bir firmadır. Trafiğin ortasında aniden aracın lastiğiyle ilgili bir sorun olması kesinlikle işin içinden çıkılmaz bir hal alabilmektedir. Böyle durumlara karşın hem araç sahibinin hemde diğer sürücülerin yollarına güvenli ve hızlı bir şekilde devam edebilmeleri için 7 gün 24 saat hizmet veren Mobil Lastik Yol Yardım en çok tercih edilen firmalar arasında lider konumda yer almaktadır. 

Kuzey Çevre Otoyolu Lastikçi; trafiğin ortasında aniden lastiğinizde sorun olduğunda anında ulaşabileceğiniz bir firmadır. Öncelikle yapmanız gereken aracınızı trafik akışını bozmayacak şekilde yolun kenarına almak ve aracınızdaki reflektörü 150 metre mesafede bir alana koyarak aracınız ve kendiniz için güvenli bir alan oluşturmaktır. Bu sayede hem trafiğin akışını bozmayacak hemde olabilecek kazalara karşı önlem almış olursunuz. Sonrasında Kuzey Çevre Otoyolu Lastikçi ile irtibata geçerek bulunduğunuz konumu paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda yedek lastiğiniz de yok ise aracınızın markasını ve modelini de iletirseniz mobil lastik ekibi aracınıza uygun lastiği de beraberinde getirerek kısa süre içerisinde değişimi gerçekleştirecektir. Daha sonrasında gerekli kontrolleri yaparak aracınızı size teslim edecektir. Bu sayede sizde yolunuza kaldığınız yerden güvenli bir şekilde devam edebilirsiniz.

Her araç sahibinin başına gelebilecek bir durum olan lastik patlaması, lastiğin havasının inmesi yada lastiğin delinmesi oldukça can sıkıcı bir durumdadır. Özellikle de İstanbul gibi trafiğin yoğun olduğu durumlarda bir araç arızası uzun araç kuyruğuna belki olası kazalara sebep olabilmektedir. Eğer araç lastiği değişimi ile ilgili bilginiz var ise trafikteki diğer sürücülerinin öfkeli bakışları, sürekli korna sesleri panik yapmanıza ve bildiğiniz şeyleri de unutmanıza sebep olabilir. Bu sebeple panik yapmadan hemen Mobil Lastik Yol Yardım ile irtibata geçin ve kaliteli hizmetleri ekonomik fiyatlara alın. Bir oto servisi firmasında olması gereken tüm ekipmanlara sahip mobil gezici araçları ile bir telefon kadar yakınınızda olan Mobil Lastik Yol Yardım “en yakın lastikçi”, “acil lastikçi” çağrılarınıza hemen yanıt verecektir. 

Call Now ButtonHemen Ara