Güngören Lastikçi

Güngören 7/24 Açık Lastikçi

Güngören Lastikçi

Güngören Lastikçi; 7 gün 24 saat boyunca trafikte kalan araçlar için lastik yol yardım hizmeti vermektedir. İstanbul gibi büyük şehirlerde her geçen gün trafiğe yüzlerce araç katılmaktadır. Bu sebeple trafikte bir aracın lastiğinde sorun olması o trafiğin durması anlamına gelmektedir. Bu gibi durumlarda yapılması gereken en önemli şey sakin olmak ve lastik yol yardım firmasından destek almaktır.

Eğer aracınızın lastiğinde sorun var ise bu sorunu kendiniz çözmek isterseniz ciddi bir zaman kaybı yaşayabilirsiniz. Zaman kaybından daha önemli bir şey ise trafik akışının durmasına ve aksamasına sebep olmaktır. Bu gibi durumda maalesef daha fazla stres ve panik yapabilirsiniz. Fakat trafikte stres ve panik yapmak yapacağınız en son şey olmalıdır. Aracınızı trafiğin akışına müsaade edecek şekilde park etmelisiniz. Park ettikten sonra aracınızdaki reflektörü 150 metre mesafede bir alana yerleştirmeniz gerekir. Bu sayede hem kendiniz hemde aracınız için güvenli bir alan oluşturmuş olursunuz. Güngören Lastikçi ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Bir oto lastikçide olması gereken tüm ekipmanlara sahip mobil araçları ile en kısa süre içerisinde lastiğinizdeki sorunun giderilmesini sağlar. Eğer araç lastiğinizde delinme yada havasında inme var ise tamir edilirken lastik patlamış ise lastik değişimi yapılır. Fakat birden fazla lastiğinizde sorun var ise mobil çekici ile en yakın servise götürülerek problemin çözülmesi sağlanmaktadır.

Mobil Lastik Yol Yardım kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ile İstanbul’un hemen her bölgesinde lastik yol yardım hizmeti vermektedir. Sizlerin “en yakın lastikçi”, “gece açık lastikçi”, “7/24 açık lastikçi” çağrılarınıza anında yanıt vermektedir. Bu sayede trafiğin ortasında yaşadığınız mağduriyet profesyonel bir şekilde çözülmektedir.

Alanında uzman ekipler, 7 gün 24 saat profesyonel bir şekilde hizmet vermekte ve araç lastiklerinizi kısa süre içerisinde değiştirmektedir. Yedek lastiğiniz yok ise araç marka ve modeliniz her ne olursa olsun anında uygun lastiği bularak değişim işleminizi gerçekleştirmektedir. Detaylı bilgi ve profesyonel hizmet almak için hemen Güngören Lastikçi ile irtibata geçebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara