Fatih Lastikçi

Fatih 7/24 Açık Lastikçi

Fatih Lastikçi

Fatih Lastikçi ve Yol Yardım hizmeti; araba ile yolda giderken aniden başa gelebilecek durumlardan birisi araçta meydana gelen lastik arızalarıdır. En ufak bir araç arızası ve lastik sorunu uzun süre stresli, sıkıntılı ve panik halinde saatler yaşatabilir. Özellikle de yolda tek başınıza seyir halindeyseniz bu gibi bir durumla karşılaştığınızda ve şehir merkezinden uzak bir yerdeyseniz bu sorun maalesef işin içinden çıkılmaz bir hal alabilmektedir. Araç arızalanması kadar sıklıkla meydana gelen lastik arızaları da aynı sorunlara sebep olabilmektedir. Çoğunlukla araç arızalarında acil bir şekilde çekiciye ihtiyaç duyulurken lastikte oluşan arızalar için lastikteki sorunu kişi kendi çözme eğilimi de yaygınlaşmış bir durumdur. Fakat kişi lastik değişimini yada lastik onarımını kendi yapmaya çalışırsa tahmin ettiğinden daha fazla uzun zamanını alabilir ve ciddi bir trafik yoğunluğuna sebep olabilir.

Fatih Lastikçi; profesyonel hizmet veren mobil lastikçi ekibi ile lastiklerinizi güvence altına alarak yolda kalan kişilere kolaylık sunmaktadır. Lastik yol yardım hizmeti sayesinde aracınızla yolculuk esnasında güvenli bir şekilde ilerlemenizi sağlayan en önemli unsurların başında yer alan lastiğinizin patlaması yada zarar görmesi gibi anlarda hemen müdahale etmektedir.

Keyifli ve güvenli bir şekilde yolunuza devam ederken aracınızın lastiğinde oluşan delinme, havası inme yada patlama sizlere kısa süreli de olsa sıkıntılı dakikalar geçirmenize neden olur. Özellikle de bu sorun sebebiyle yolda trafiğin akışı durur ve trafiğin oluşumu açısında olumsuz durumlara sebep olabilir. Böyle bir durumda hiç zaman kaybetmeden aracınızı trafiğin akışı bozmayacak şekilde konumlandırmalı ve Fatih Lastikçi ile irtibata geçmelisiniz. Mobil Lastik Yol Yardım ekibini beklerken aracınızdaki reflektörü 150 metre mesafeye yerleştirmelisiniz. Bu sayede hem kendiniz hemde aracınız için emniyetli bir alan oluşturabilirsiniz.

Mobil Lastik Yol Yardım ekibi kısa süre içerisinde bulunduğunuz konuma gelerek hemen lastiklerinizi kontrol edecek ve gerekli işlemleri yapacaktır. Birden fazla lastikte sorun var ise aracınızı çekici yardımıyla en yakın servise götürerek arızanızın giderilmesini sağlar. Bu sayede zaman kaybetmeden, olası kazalara sebep olmadan sorunlar çözüme kavuşturulur ve sizde yolunuza kaldığınız yerden güvenli bir şekilde devam edebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve acil lastik yol yardım hizmeti için hemen iletişime geçiniz.

Call Now ButtonHemen Ara