Eyüp Lastikçi

Eyüp 7/24 Açık Lastikçi

Eyüp Lastikçi

Eyüp Lastikçi; Eyüp ve çevresinde trafikte seyrederken lastiği patlayan, lastiği delinen veya lastiğinin havası inen araçlara acil hizmet veren köklü ve kurumsal bir firmadır. Günümüzde her araç sahibinin başına gelebilecek olan lastik arızaları Eyüp Lastikçi gibi firmaların sektöre girmesine sebep olmuştur. Yolda aniden lastiğinizin patlaması yada delinmesi korku, stres ve paniği beraberinde getirmektedir. Bu panikle ne yapabileceğinizi bilemeyebilir yada bilseniz de unutabilirsiniz. Lastikteki sıkıntı korku, panik ve stresin dışında trafiğin akışının da bozulmasına sebep olabilmektedir. Duran trafikte kişilerin öfkeli bekleyişi ve korna sesleri sizin daha da sıkıntılı saatler geçirmenize neden olur. Bu sebeple hemen Eyüp Lastikçi ile irtibata geçmeli ve mobil lastik yardım ekibini beklemelisiniz.

Bulunduğunuz konuma kısa süre içerisinde ulaşacak olan ekibi beklerken aracınızı trafiğin akışını bozmayacak bir alana almalısınız. Aynı zamanda aracınızda bulunan reflektörü en az 150 metre mesafede bir alana yerleştirmelisiniz. Bu sayede hem kendiniz hemde aracınız için güvenli bir alan oluşturmuş olursunuz.

Alanında uzman ekip, bir lastikçide olması gereken her ekipmana sahip aracı ile yanınıza ulaştığında aracınızın lastiğini kontrol eder ve yapacağı işlem için çalışmalara başlar. Kısa süre içerisinde aracınızın lastiğinin tamirini yada değişimini sağlar. Gerekli kontrolleri sağladıktan sonra aracınızla kaldığınız yerden yolunuza devam edebilirsiniz.

Aracınızın markası ve modeli her ne olursa lastiği kolaylıkla bulabilecek olan Eyüp Lastikçi; birden fazla lastiğinizde sorun olduğunda çekici yardımıyla en yakın servise götürerek sorunun ortadan kalkmasını sağlar.

Profesyonel, ekonomik ve kaliteli hizmetin adresi Mobil Lastik Yol Yardım 7 gün 24 saat “acil lastikçi” “lastik patladı yardım” çağrılarınıza anında yanıt vermektedir. Yedek lastiğinizi kendiniz takmaya çalışırken ciddi bir zaman kaybı yaşamamak ve uzunca trafik oluşmasına sebep olmamak için hemen iletişime geçiniz. Bu sayede kısa süre içerisinde lastiğiniz değiştirilir ve yolunuza kaldığınız yerden güvenli bir şekilde devam edebilirsiniz. Alanında uzman personeller ile güvenli lastik değişiminin tek adresi Mobil Lastik Yol Yardım’dır.

Call Now ButtonHemen Ara