Esenyurt Lastikçi

Esenyurt 7/24 Açık Lastikçi

Esenyurt Lastikçi

Esenyurt Lastikçi; 7 gün 24 saat hava koşulları fark etmeksizin lastik değişimi ve lastik tamiri hizmeti veren köklü ve kurumsal bir firmadır. Hızlı, pratik ve ekonomik bir şekilde vermiş olduğu hizmetlerde her daim ilk önceliği müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı başarmıştır.

İstanbul gibi kalabalık şehirlerde her geçen gün artan araç sayısı trafikte yerini almaktadır. Her araç sahibinin başına gelebilecek bir durum olan araç arızalanması, lastik patlaması yada lastiğin inmesi araç sahipleri için sıkıntılı bir durumdur. Hem yoluna devam edemez hemde uzunca bir trafiğe sebep olur. Bu gibi durumla karşılaşan sürücü stres ve panik halinde varsa yedek lastiğini değiştirmeye çalışır. Fakat öfkeli bakışlar, sürekli basılan kornalar kişinin panik yapmasına ve bu panik halinde lastiği daha uzun sürede değiştirmesine neden olur. Bu gibi durumla karşılaşırsanız kesinlikle Esenyurt Lastikçi gibi gezici mobil lastik araçları ile hizmet veren firmalardan destek almak gerekir.

Mobil Lastik Yol Yardım ile irtibata geçtiğinizde bulunduğunuz konumu bildirmeniz yeterli olacaktır. Lastikçi ekiplerini beklerken trafiğin akışına izin vermeniz gerekir. Bu sebeple aracınızı yolu kapatmayacak bir alana park etmeli ve aracınızdaki reflektörü 150 metre mesafede bir alana yerleştirmelisiniz. Bu sayede hem kendiniz hemde aracınız emniyetli bir alanda olur. Kısa süre içerisinde bulunduğunuz konuma ulaşım sağlayacak Mobil Lastik Yol Yardım ekibi lastiğinizi inceleyecektir. İncelemenin ardından tamir mi yoksa değişim mi gerektiğine karar vererek gerekli işlemi gerçekleştirecektir. Lastik tamirini yada değişimini yaptıktan sonra gerekli kontrolleri sağladıktan sonra yolunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Esenyurt Lastikçi sizlerin “en yakın lastikçi”, “konumuma yakın lastikçi”, “gece açık lastikçi” çağrılarınıza anında yanıt vererek yolda kalmanızı engelleyecek ve yolunuza kaldığınız yerden devam etmenizi sağlayacaktır. Profesyonel ve kaliteli hizmet almak için hemen iletişime geçerek sizde yoldaki mağduriyetinizi giderebilir ve yolunuza kaldığınız yerden güvenli bir şekilde devam edebilirsiniz.

Mobil Lastik Yol Yardım 7 gün 24 saat boyunca mobil gezici araçları ile daima sizlere yardımcı olmak için telefonunuzu bekliyor. Detaylı bilgi ve hizmet almak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara