Esenler Lastikçi

Esenler 7/24 Açık Lastikçi

Esenler Lastikçi

Esenler Lastikçi; Esenler ve çevresinde 7 gün 24 saat lastik tamiri ve lastik değişimi yapan köklü ve kurumsal bir firmadır. Vermiş olduğu profesyonel hizmetleri ve ekonomik fiyatları ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı başarmıştır.

İstanbul trafiğine her geçen gün araç katılmaktadır. Bu sebeple ciddi bir trafik akışı vardır. Her araç sahibinin başına gelebilecek olan lastik arızaları araç sahibi kişiyi oldukça strese sokmaktadır. Kişi aynı zamanda trafiğin ortasında aniden lastikten kaynaklı sorun sebebiyle korna sesler ve gergin bakışlar altında kalabilmektedir. Bu gibi durumda istemsizce panik olabilir ve kişinin hata yapmasına sebep olabilir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için Esenler Lastikçi gibi firmalardan destek alabilirsiniz.

Araç lastiğinizde sorun oluştuğunda hemen aracınızı trafiğin akışını bozmayacak şekilde yolun kenarına almalısınız. Mobil Lastik Yol Yardım ekibini beklerken aracınızdaki reflektörü 150 metre mesafede bir alana konumlandırmalısınız. Bu sayede hem kendiniz hemde aracınız için emniyetli bir alan oluşturabilirsiniz.

Mobil Lastik Yol Yardım ekibi belirttiğiniz konuma ulaştığında lastiğinizi inceler ve lastiğinizdeki sorunu tespit eder. Sorunun giderilmesini sağlar. Gerek tamir gerekse değişimini yapar ve kontrolleri gerçekleştirir. Bu sayede sizde yolunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.Eğer aracınızın birden fazla lastiğinde sorun var ise çekici yardımı ile en yakın servise götürerek çözüme ulaşmanızı sağlar.

Mobil Lastik Yol Yardım; “en yakın lastikçi”, “acil lastikçi”, “konumuma en yakın lastikçi” yada “gece açık lastikçi” taleplerinizde her daim yanınızdadır. Araçla ilgili her ne sorun olursa olsun kesinlikle uzman kişilerden destek alınmalıdır. Bu sayede hem ciddi bir trafiğin oluşmasını engellemiş olursunuz hemde sorunun kısa sürede ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz. Yolunuza kaldığınız yerden güvenli bir şekilde devam edebilirsiniz.

Sizlerin yolda kalmasını engellemek, kısa sürede lastik onarımını yada tamirini gerçekleştirmek aynı zamanda trafik akışının düzenli bir şekilde olmasını sağlamak Mobil lastik Yol Yardım’ın öncelikli hedeflerinden bazılarıdır.

Detaylı bilgi ve lastik tamiri için hemen iletişime geçebilir ve bulunduğunuz konumu belirtebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara