Büyükçekmece Lastikçi

Büyükçekmece 7/24 Açık Lastikçi

Büyükçekmece Lastikçi

Büyükçekmece Lastikçi; 7 gün 24 saat lastik tamiri ve lastik değişimi hizmeti sunmaktadır. Her gün trafiğe çıkan araç sayısının artması haliyle lastik tamiri ve değişimi taleplerini de artırmaktadır. Özellikle de İstanbul gibi büyük şehirlerde yaşayan kişiler bir yerden bir yere gitmek için araçlarını kullanmakta ve bazen de bilmedileri yollardan gitmektedir. Bu gibi durumlarda yol bakım çalışmaları, yağmur kaynaklı çöküntü ve çukurlar lastiklerde aşınma ve hasara sebep olabilmektedir. Büyükçekmece Lastikçi; lastik tamiri ve lastik değişimi alanında profesyonel hizmetler vermesi ile sektörünün lideri olmayı başarmış köklü bir firmadır. 7 gün 24 saat karşı karşıya geldiği lastik sorunlarına profesyonel çözümler üretmektedir.

Aracınızın lastiğinin herhangi bir sebepten ötürü yarılması, kesilmesi, patlaması yada hava kaçırması istenilen bir durum değildir. Bazı durumlarda maalesef bu duruma maruz kalınabilir ve ne yapacağınızı bilseniz dahi unutabiliyorsunuz. Böyle durumlarda “en yakın lastikçi” yada “acil lastik yardım” çağrılarınızı yapabileceğiniz Mobil Lastik Yol Yardım bir telefon kadar yakınınızdadır.

Büyükçekmece Lastikçi; sizlerin acil çağrılarınıza anında yanıt vererek sorununuzu çözer ve yolunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Mobil Lastik Yol Yardım ile irtibata geçtiğinizde bulunduğunuz konumu belirtirseniz alanında uzman ekip en kısa süre içerisinde gelecektir.

Uzman ekibi beklerken trafiğin akışını bozmamak ve olumsuz durumlara sebebiyet göstermemek adına aracınızı yolda güvenli bir alana almalısınız. Aynı zamanda aracınızdaki reflektörü 150 metre mesafede bir alana yerleştirmelisiniz. Bu sayede hem kendiniz hemde aracınız için güvenli araç oluşturabilirsiniz.

Mobil Lastik Yol Yardım ekibi bulunduğunuz konuma ulaşım sağladığında lastiğinizi inceleyecek ve gerekli işlemleri uygulayacaktır. Örneğin; lastiğinizde tamir gerektiren bir durum var ise tamiri, değişecek ise değişimi yapacaktır. Lastiğinizde çalışmaları bittikten sonra kontrol ve incelemeleri yaptıktan sonra sizde yolunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Eğer aracınızın birden fazla lastiğinde ise problem; Mobil Lastik Yol Yardım ekibi aracınızı çekici ile en yakın servise götürerek sorunun ortadan kalkmasını sağlanacaktır.

Detaylı bilgi ve lastik yol yardım hizmeti için 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara