Şile Lastikçi

Şile LastikçiŞile Lastikçi; Şile ve çevresinde yolda lastiği patlayan yada lastiği delinen araçlara acil destek veren köklü ve kurumsal firmadır.

Günümüzde araç sahibi kişiler trafik içerisinde en az bir defa da olsa araçları ile ilgili sorunla karşı karşıya kalmıştır. Hal böyle olunca da kişide ister istemez panik, korku ve stres olmaktadır. O sırada derin endişeye kapılarak kişiler ne yapacağını bilemeyebilir ve bilse bile unutabilir. Patlayan lastik sonucunda trafikte tıkanma, korna sesleri, diğer insanların öfkeli bekleyişi ile karşılaşmak maalesef can sıkıcı bir durumdur. Özellikle de İstanbul gibi trafik akışının yoğun olduğu şehirde lastik patlaması, lastiğin havasının inmesi sık sık olmaktadır. Bu durumlara acil çözümler üretmek isteyen Şile Lastikçi de bu hizmeti mobil gezici araçları ile sunabilmek adına mobil lastik yardımı sektörüne canlılık getirmiştir.

Trafiğin ortasında araç lastiğinizde patlama, delinme yada havası inme gibi bir durumla karşı karşıya kaldığınızda hemen iletişime geçerek bulunduğunuz konumu bildirebilirsiniz. Konumunuza en hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşacak olan Şile Lastikçi ekibi sizlere en profesyonel hizmeti verecektir. Siz konumunuzu bildirdiğinizde trafik akışında sorun olmaması ve herhangi bir kazaya sebebiyet vermemek için aracınızı güvenli bir noktaya almalı ve en az 150 metre mesafeye reflektör koymalısınız. Bu sayede hem kendiniz hemde aracınız için emniyetli bir alan oluşturabilirsiniz.

En kısa sürede yanınıza ulaşan alanında uzman ekip lastiklerinizi inceleyerek gere tamirini gerekse değişimini gerçekleştirecektir. Eğer aracınızın birden fazla lastiğinde sorun var ise çekici yardımı ile aracınızı oto lastikçi servisine götürerek değişimi yapmaktadır.

Kaliteli ve profesyonel hizmetin adresi Mobil Lastik Yol Yardım ile ekonomik hizmet alabilir ve yolunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.Unutmamalısınız ki eğer trafiğin ortasında yedek lastiğinizi siz değiştirmek isterseniz ciddi bir zaman harcayabilir ve uzunca trafik kuyruğu oluşumuna sebep olabilirsiniz. Alanında uzman personeller hem değişiminizi gerçekleştirsin hemde kontrolleri yapsın. Bu sayede zamandan da tasarruf etmiş olursunuz.

Call Now ButtonHemen Ara