Sarıyer Lastikçi

Sarıyer 7/24 Açık Lastikçi

Sarıyer Lastikçi

Sarıyer Lastikçi; Sarıyer ve çevresinde trafiğin ortasında lastik arızasından dolayı yolda kalan araçların güvenli bir şekilde lastik sorunlarını ortadan kaldırmak için kurulmuş bir firmadır. Mobil gezici araçları ile Sarıyer başta olmak üzere İstanbul’un her ilçesinde mobil lastik yol yardım hizmeti vermektedir.

Trafiğin ortasında aniden gelişen lastik sorunları araç sahiplerine oldukça stresli ve zorlu zaman geçirmesi için büyük bir problemdir. Eğer sizinde başınıza bu denli bir sorun gelirse hemen Sarıyer Lastikçi uzman ekibi ile irtibata geçmelisiniz. Sorunu kendiniz çözme eyleminde bulunursanız tahmin ettiğinizden fazla zaman harcayabilir ve trafikte bazı olumsuz durumlara sebep olabilirsiniz. Yedek lastiğiniz de yok ise bu durumu Mobil Lastik Yol Yardım ekibine bildirmeniz gerekir. Mobil Lastik Yol Yardım aracınızın markası ve modeli her ne olursa olsun hemen uygun lastiği getirerek değişimi gerçekleştirecektir. Bir oto lastikçide olması gereken tüm ekipmanlarla donatılmış mobil gezici araçları ile en kısa süre içerisinde bulunduğunuz konuma ulaşım sağlayacaktır.

Sarıyer Lastikçi; lastiğinizdeki sorunları tespit ederek gerek tamiri gerekse değişimi yapacaktır. Gerekli kontrolleri sağladıktan sonra aracınızı teslim ettiğinde yolunuza güvenli bir şekilde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Eğer aracınızın birden fazla lastiğinde ise problem aracınızı çekici yardımı ile en yakın servise götürerek kısa sürede sorunun ortadan kalkmasını sağlayacaktır.

Unutmayın ki aracınızda böyle bir problem yaşarsanız panikten ve stresten önce aracınızı trafiğin akışını bozmayacak şekilde bir alana park etmelisiniz. Aracınızda bulunan reflektörü 150 metre mesafede bir alana yerleştirdiğinizde kendiniz ve aracınız için güvenli bir alan oluşturabilirsiniz. Bu sayede trafik akışında herhangi bir sorun olmaz ve sizde muhtemel kazalara sebep olmamış olursunuz.

Sarıyer Lastikçi ile 7/24 hizmet alabilir ve yolunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Alanında uzman ve profesyonel bir ekipten hizmet almanız hem can hemde mal güvenliğiniz açısından oldukça önemlidir. Detaylı bilgi ve Mobil Lastik Yol Yardım ekibinden hizmet almak için hemen iletişime geçerek bulunduğunuz konumu belirtiniz.

Call Now ButtonHemen Ara