FSM Lastikçi

7/24 Açık FSM Lastikçi

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü üzerinden geçerken lastiğiniz patlayabilir ya da yarılabilir.  Lastiğimizin patlaması trafikte olduğumuz zaman en sıkıntılı durumlardan biridir. Ansızın patlayan lastikler, beklenmedik kazaya sebep olabilmektedir. Böyle üzücü olayların yaşanmaması için lastik bakımlarınızı düzenli bir şekilde yaptırmanız gerekmektedir. Fakat, bazen lastiklerinizin kontrollerini düzenli yaptırmış bile olsanız yine de istenmeyen durumlar meydana gelmektedir.  FSM Lastikçi  7/24 lastik yol yardım hizmeti sağlamaktadır.  Probleminiz ne olursa olsun ve nerede olursanız olun, size hızlı bir şekilde ulaşılarak lastik sorununuzu çözüme kavuşturur.

Lastiğiniz jantlarından ayrılmış halde ya da inmiş olsa dahi Mobil Lastilk Yol Yardım ekibi olarak her zaman yanınızdayız. Hangi durumda olursanız olun ilk yapmanız gereken aracınızı emniyet şeridine çekerek Lastik Yol Yardım ekibimizi arayarak, lastikleriniz hakkında detaylı bilgi vermelisiniz.  Bize ulaştıktan en kısa süre içerisinde sizlerin yanına en yakın ve uzman FSM Lastikçi ekiplerimizden olan mobil lastikçi ekibimizi yönlendirmekteyiz. Kapalı kasa araçlarla tam donanımlı aletlerle yanınıza gelir ve lastiğinizin değişmesi gerekiyorsa yerinde değiştiririz. Eğer değiştirmeyip, tamir edilmesi gerekiyorsa ve bu durum uzun sürecekse o zaman çekici hizmetimiz ile aracınız alınır ve en yakın istasyona çekilerek tamir edilerek güvenli bir şekilde trafiğe çıkmanız sağlanır.

İstanbul’un her hangi bölgesinde oluşacak olumsuz durumlara karşı profesyonel çalışan ekibimiz sayesinde alternatif çözümler üretmekteyiz. Yerinizden kımıldamadan konumuma en yakın lastikçi hizmetimizle yol kenarında işlemlerinizi kısa süre içerisinde yaparız. FSM Lastikçi sizlere İstanbul ‘un pek çok bölgesinde hizmet vermektedir.  Araç ve marka fark etmeksizin tüm lastik modellerinin ve çeşitlerinde oluşan lastik patlaklarına 7/24 açık FSM Lastikçi servis ve tamir hizmeti sunmaktayız.

Fatih Sutan Mehmet Köprüsü Lastikçi yol yardım ekibimize çağrı bıraktığınız  andan itibaren size en yakın ekibi belirleyerek, bulunduğunuz konuma intikal etmesini sağlarız. Sizin yanınıza hızlı bir şekilde gelen ekibimiz, lastiğinizde ki sorunu tespit eder ve yapılması gerekenler hakkında sizi bilgilendirir. Yapılacaklar konusunda onayınız alındıktan sonra gerekli işlemler eksiksiz bir şekilde yapılarak size teslim edilir.

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Lastikçi lastiğinizden kaynaklı sorunlarla karşılaştığınızda 7/24 Lastikçi desteği sunmaktadır. İhtiyacınız olduğunda 24 saat bizi arayarak destek alabilirsiniz

Call Now ButtonHemen Ara