Çatalca Lastikçi

Çatalca 7/24 Açık Lastikçi

Çatalca Lastikçi

Çatalca Lastikçi; 7 gün 24 saat lastik patlaması yada lastiğin havasının inmesi sonucunda yolda kalan araçların lastik tamirini ve lastik değişimini gerçekleştiren köklü ve kurumsal bir firmadır.

İstanbul’da trafiğe her geçen gün birbirinden farklı marka ve model araç katılmaktadır. Her araç sahibi kişinin her an başına gelebilecek bir durum olan lastik patlaması yada lastik delinmesi trafikte stresli ve sıkıntılı saatler geçmesine büyük etkendir. Bu gibi durumlara karşın Çatalca Lastikçi gibi firmalar sektöre girmiş ve trafiğin ortasında lastikle ilgili sorun yaşayan kişilerin imdadına yetişmiştir. Çoğu zaman kişiler lastiklerinde sorun olduğunda yanlarında yedek lastikleri var ise bu işi kendi başlarına yapma eyleminde bulunurlar. Fakat bu gibi durumlarda kesinlikle profesyonel bir ekipten destek almalıdır. Çünkü kişinin trafiğin ortasında her geçen saniye ciddi bir araç kuyruğu olmasına hatta kazalara bile sebep olabilmektedir. Aynı zamanda kişi bu işi kendi yapmak istediğinde tahmin ettiğinden daha fazla zaman harcayabilir. Mobil Lastik Yol Yardım firmaları kişilerin lastik tamiri ve lastik değişimi taleplerine anında yanıt vermekte ve bu sorunu yerinde çözmektedir.

Lastiğinizde delinme, yarılma, patlama yada havasında inme meydana geldiyse hemen Çatalca Lastikçi ile irtibata geçerek bu soruna anında son verebilirsiniz. Aracınızda lastik sorunu oluştuğu anda trafiğin akışını bozmayacak şekilde aracı yolda uygun bir alana almalısınız.Aracınızdaki reflektörü 150 metre mesafede konumlandırmalısınız. Bu sayede hem kendinizi hemde aracınızı emniyetli bir alana almış olursunuz.

Mobil Lastik Yol Yardım; belirttiğiniz konuma ulaşım sağladığında öncelikle lastiğinizdeki sorunun ne olduğunu bulur ve ona göre çözüm üretir. Eğer yedek lastiğiniz yok ise Mobil Lastik Yol Yardım ekibi aracınızın markasını ve modelini gözetmeksizin hemen lastiği getirerek değişim işlemini gerçekleştirir. Aracınızın birden fazla lastiğinde ise problem bu sefer çekici yardımı ile en yakın servise götürerek lastik değişiminin yapılmasını sağlar. Lastik sorunlarınız çözüldüğünde sizde yolunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Detaylı bilgi ve lastik yol yardım hizmeti almak için hemen iletişime geçiniz.

Call Now ButtonHemen Ara