Beykoz Lastikçi

Beykoz 7/24 Açık Lastikçi

Beykoz LastikçiBeykoz Lastikçi ve Yol Yardım ile Beykoz’un neresinde olursanız olun lastiğinizin patladığı durumda çevrenizde lastikçi yok ise lastik tamiri sizin için büyük bir sorun haline gelebilir. Lastik yarılması, lastiğe çivi girmesi, lastiğin sıyrılması gibi tüm istenmeyen durumlarda hızlı ve etkili bir çözüm bulmak isteyebilirsiniz. İşte tam bu noktada Mobil Lastik Yol Yardım sizlere daha önceden deneyimlemediğiniz profesyonel bir hizmet sunmaktadır. İstanbul genelinde mobil lastikçi ekibiyle sizlere hizmet vermek için 7/24 hazır.

Yolculuğunuz sırasında lastiğiniz patladığında stepneyi değiştiremeyeceğiniz durumlarla karşılaşabilmeniz de mümkündür. Çözüm aracınızı en yakın lastikçiye kadar çekici yardımıyla çektirmek veya mobil lastik tamiri ekibini çağırarak yerinde lastik değişimi hizmetini alabilirsiniz. Lastik tamiri hizmetini yerinde almak hem zaman kazandırmakta hemde yolunuzu değiştirmeden yolculuğunuza devam etme şansı sunmaktadır.

Mobil gezici araçlarda bulunan lastik değişimi ve tamir ekipmanları sayesinde dakikalar içerisinde lastiğiniz tamir edilmekte yada değiştirilmektedir. Her türlü aracınızın yerinde lastik değişimi ve tamiri mümkündür. Özellikle mevsim geçişlerinde lastik patlaması gibi sorunlarla sık sık karşılaşılmaktadır. Her araba kullanıcısının başına gelebilen bu problem için Beykoz Lastikçi ile irtibata geçerseniz tek bir noktadan sorunsuz ve hızlı hizmet almanız sağlanır.

Lastik tamiri hizmeti sunan alanında uzman personelimiz işinin ehli ustalar olup, öncelikleri sizin güvenli bir şekilde yolculuğunuza devam etmenizi sağlamaktır. Lastik patlaması maalesef beraberinde kesinlikle istenmeyen kazalara sebebiyet gösterebilmektedir. Lastik tamiri hizmeti almadan önce aracınızı kesinlikle güvenli bir bölgeye aldığınızdan emin olmalısınız. Aracınızdaki reflektörü açık hava koşullarında en az 150 metre mesafede uygun bir yere koyarak arabanıza ve kendinize emniyetli bir bölge oluşturabilirsiniz.

Lastiğiniz genellikle, vida, çivi, cam gibi kesici cisimlerin batması veya kesmesi ile patlamaktadır. Lastiğiniz bazen aniden havasız kalabilirken bazen de yavaş yavaş havasını kaybedebilmektedir. Eğer lastiğinizin havasının indiğini düşünüyorsanız kesinlikle lastik hava kontrollerini yaptırmalısınız. Bu kontrol sayesinde olası bir kazanın da önüne geçmeniz için çok önemlidir.

Detaylı bilgi ve lastik yol yardım hizmeti almak için Beykoz Lastik Yol Yardım ile irtibata geçebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara